CrossFit treneris Šarūnas Leonavičius: nuo aukštalipio Amerikoje iki Crossfit trenerio Lietuvoje

2019-07-12

CrossFit treneris Šarūnas Leonavičius – vienas labiausiai motyvuojančių ir nepailstančių trenerių Lietuvoje. Šarūnas nepalieka abejingų ne tik kaip treneris, bet ir varžybų dalyvis. Tad, epizode jis pasakoja apie savo kelius ir takelius, vingiavusius ne tik per UK, bet ir Ameriką, galiausiai atvedusius namo į Lietuvą dirbti CrossFit (funkcinių treniruočių) treneriu. Pasakos apie tai, kaip jis randa balansą vedant grupines treniruotes, kad kiekvienas gautų individualią naudą, kaip integruoja naujus narius ar ugdo kiekviename jų sveikesnius įpročius ir dar daug įdomios bei naudingos informacijos ne tik sportuojančiam, bet ir treneriui. Šis epizodas ilgesnis, bet pažadam – neprailgs!

BreakingFit podcastas taip pat prieinamas per Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher ir kitose pop programėlėse.

Įrašo “CrossFit treneris Šarūnas Leonavičius: nuo aukštalipio Amerikoje iki Crossfit trenerio Lietuvoje” komentarų : 1

  1. […] Vis dar nežinai, nuo ko pradėti ir neturi, kieno paklausti? Brūkštelk mums. Kartu visada lengviau! O norinčius mane labiau pažinti kviečiu paklausyti šio BreakingFit podcasto epizodo. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Video treniruotės