Apie BreakingFit

Aurelija

Sveiki, aš – Aurelija, BreakingFit įkūrėja ir turinio redaktorė. Mane išgirsite ir „Fit tau tinka“ podkaste.

Man atsibodo „žvejotis“ informacijos apie sveiką gyvenseną skirtinguose interneto puslapiuose, skaityti straipsnius ir nebūti tikrai, kad pateikti faktai yra teisingi, bei žiūrėti aiškinamuosius vaizdo įrašus ne savo gimtąja kalba. Man visada trūko vienos vietos, kurioje galėčiau gauti kokybiškos informacijos ir patarimų sveikatingumo ir sporto temomis ir kur galėčiau pasikonsultuoti su savo srities profesionalais apie mane kankinančias problemas. Todėl ir sukūriau BreakingFit – vietą, kurioje visa tai galima rasti. Čia kartu su savo srities profesionalais dalinamės patikima informacija, kuri griauna sporto ir sveikatingumo mitus, suteikia galios kasdien geriau rūpintis savimi ir aplinkiniais.

Jeigu patinka tai, ką darau ir nori, kad nesustočiau, kviečiu paremti BreakingFit projektą Patreon platformoje. Vos už 3 eurus per menėsį (tiek kainuoja vienas puodelis kavos!) ne tik prisidėsi prie projekto gyvavimo, bet ir tapsi uždaros Facebook grupės nariu, kurioje išsamiai atsakysiu į visus iškilusius klausimus, dalinsiuosi įdomia informacija, patarimais ir moksliniais tyrimais apie sveiką gyvenseną. Taip pat atskleisiu planus apie būsimus projektus ir straipsnius bei lauksiu pasiūlymų kitiems tekstams.

Jeigu ne dėl savęs, padaryk tai dėl sveikesnės visuomenės!

Misija

Misija

Kurti naudą visuomenei, siekiant parodyti, kad kiekvienas gali sąmoningai pakeisti savo gyvenimo būdą.

Vizija

Tapti populiariausia ir kokybiškiausia sveikatingumo platforma Lietuvoje.

Vertybės

Vertybės

Atsakomybė. Sąmoningumas. Profesionalumas. Pagarba. Komandinis darbas.

Plačiau.

BreakingFit ekspertai

Monika Miškinytė

Monika Miškinytė – medicinos biologė, visuomenės sveikatos specialistė, sporto genetikos magistrantė ir CrossFit sporto fanatikė, varžybų Lietuvoje, Latvijoje dalyvė.

Erinė Simanavičienė

Erinė Simanavičienė
VUL Santaros klinikų gydytoja dermatovenerologė, Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Europos dermatovenerologų akademijos narė, funkcinių treniruočių entuziastė.

Šarūnas Leonavičius

Šarūnas Leoaničius – sertifikuotas grupinių ir asmeninių treniruočių treneris, CrossFit sporto mylėtojas, daugkartinis varžybų  Lietuvoje, Latvijoje, Didžiojoje Britanijoje dalyvis ir prizininkas.

Santa Povilonytė

Santa Povilonytė Žilinskienė – 
„Sportis“ studijos kineziterapeutė-bendrasavininkė, sertifikuota pilates trenerė, Ashtanga jogos mylėtoja, ne vienerius metus dirbusi reabilitacijoje, sveikatos centre „Gemma“.

Edvard Grišin

Edvard Grišin
gyd. dietologas, sporto mylėtojas, besispecializuojantis individualizuota mityba sportinių rezultatų gerinimui, įvairių organų sistemų ligomis bei jų galimomis sąsajomis su mitybos įpročiais.

Robertas Stankus

Robertas Stankus
sertifikuotas „Athlete Method“ asmeninis ir grupinių treniruočių treneris Robertas Stankus, šiuo metu taip pat treniruojantis ledo ritulio „Hockey Punks“ ir futbolo akademijos „Žalgirietis“ komandas.