Apie mus

Ką mes darome?

Mes darome sveikatos revoliuciją Lietuvoje, remdamiesi mokslu grįstomis žiniomis apie sportą ir sveikatingumą. Ši revoliucija prasideda nuo kiekvieno iš mūsų požiūrio, todėl kartu daug kalbame apie sąmoningumą bei mąstyseną.

Kodėl mes tai darome?

Mes norime, kad kasdienis rūpinimasis savo fizine ir psichine sveikata Lietuvoje taptų toks pat svarbus ir įprastas, kaip rūpinimasis savo burnos higiena. Tikime, kad tai yra būtina tam, kad išplėstume savo galimybių ribas ir taptume produktyvesni bei gyventume ne tik ilgiau, bet ir kokybiškiau.

Kaip mes tai darome?

Dalinamės su jumis patikima ir mokslu patvirtinta informacija, kuri sugriaus sporto ir sveikatingumo mitus, suteiks jums galios kasdien geriau rūpintis savimi ir aplinkiniais. Parduodame produktus ir paslaugas, kurie leis jums greičiau pasiekti fizinę ir psichinę gerovę.

Kuo mes tikime?

 • Kaip išmokome ignoruoti savo kūno ir proto siunčiamus signalus ir poreikius, taip turime išmokti vėl juos išgirsti. Rūpinimosi savimi reikia mokytis.
 • Fizinė ir psichinė žmogaus gerovė yra viena nuo kitos neatsiejama, todėl tiek viena, tiek kita būtina rūpintis vienodai kasdien.
 • Šiame gyvenime turime tik vieną vienintelį kūną. Todėl turime jį mylėti, gerbti bei teisingai juo pasirūpinti.
 • Kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl būtina gerbti jo asmeninius poreikius, patirtis ir ribas. Atrasti tai, kas jam tinka labiausiai. Sportinėje veikloje taip pat.
 • Profesionalus sportas yra sveikintinas, tačiau tik tada, jei žengia koja kojon su sveikata.
 • Susidūrus su iššūkiais, nereikia nuleisti rankų, reikia ieškoti sprendimų: stebint mūsų turinį, įsigyjant sveikatingumo paslaugų / priemonių ar kreipiantis į psichologus.

Jeigu nori prisijungti prie mūsų komandos, kviečiame susipažinti su tuo, kuo vadovaujamės savo įmonėje.

BreakingFit komandos kultūra

Kiekvienas BreakingFit narys yra mūsų vizijos atspindys, todėl visų pirma patys stengiamės gyventi pagal pačių kuriamą ideologiją. Mes žinome, kokį svarbų darbą atliekame, todėl kiekvieno iš mūsų lūkesčiai sau yra labai aukšti.

Dalis mūsų komandos narių negyvena Lietuvoje, todėl dažniausiai darbas vyksta savarankiškai ir jį aptariame nuotoliniu būdu. Mes nesėdime 8 val. biure ir retai kartu geriame kavą. Mūsų komandoje dirbantys žmonės turi laisvę planuoti savo laiką taip, kaip jie nori patys.

Mūsų prioritetai ir keliami reikalavimai komandos nariams yra šie:

 • BreakingFit nariai yra ne vykdytojai, o kūrėjai. Kiekvienas turime savo sritį, kurioje esme stipriausi, todėl tą žmogų vadiname tos srities ekspertu, bet vienas iš kitų tikimės 100% atsakomybės už visus darbus, kurių imamės.
 • 90 proc. darbų yra suplanuojami ir padaromi mažiausiai 1 mėnesiui į priekį, todėl paskutinės minutės chaotiški darbai mums nėra priimtini, jeigu tam nėra visiškos būtinybės.
 • Iš BreakingFit narių tikimės iniciatyvumo ir gebėjimo įgyvendinti savo idėjas nuo pradžios iki galo.
 • Skatinamos ir labiausiai vertinamos mūsų komandoje savybės: pozityvumas, organizuotumas, supratingumas, drąsa, atidumas detalėms, laikymasis duoto žodžio, kritiškas mąstymas atrenkant informaciją, pasitikėjimas vienas kitu, siekis nuolat augti ir tobulėti.
 • Komandos narių prašome, kad jie kasdien domėtųsi sporto ir sveikatingumo temomis, daug skaitytų apie tai, o patikima ir įkvepiančia informacija dalintųsi tarpusavy bei su BreakingFit bendruomene. Suprantame, jog mokslas juda į priekį, todėl savo iniciatyva seną informaciją pakeičiame nauja.

Komandos vertybės:

 • Atsakomybė. Sveikata – didžiausias žmogaus turtas, todėl prieš dalindamiesi bet kokia informacija ir patarimais su BreakingFit bendruomene ar už jos ribų, įsitikiname, jog ji yra teisinga ir neklaidinanti. „Pirmiausia – nepakenkti“ yra frazė ištariama ne tik gydytojų, bet ir BreakingFit komandos narių.
 • Sąmoningumas. Tam, kad būtume savo srities profesionalai, pirmiausia įkvepiame vieni kitus gyventi sąmoningai – sportuoti, medituoti, ugdyti kitus sveikus įpročius.
 • Bendradarbiavimas. Suvokiame, kad esant nedideliam BreakingFit narių skaičiui, kiekvienas iš mūsų turime daug atsakomybių, todėl atliekami darbai yra persipynę tarpusavyje. Bet kartu tardamiesi ir keisdamiesi idėjomis, atrandame geriausius sprendimus.
 • Humoro jausmas. Tai – puiki savybė, kol tai nežeidžia ar kitaip nežaloja BreakingFit komandos narių ar bendruomenės.
 • Emocinė sveikata. BreakingFit komandos narys rūpinasi savo emocine sveikata, prisiima atsakomybę už savo jausmus bei emocijas, moka jas atpažinti ir padėti sau taip, kad tai nepakištų kojos dirbant.
 • Diskusijos. Ne tik nuolat diskutuojame apie tai, kaip geriau galėtume įgyvendinti idėjas, tačiau ir imamės iniciatyvos jas įgyvendinti.
 • Klaidos. Klystame, prisiimame atsakomybę už savo klaidas ir tuoj pat analizuojame, ko galime iš jų išmokti.
 • Iniciatyva. Kasdien generuojame idėjas, kuo dar BreakingFit galėtų pasitarnauti savo bendruomenei, ką dar galėtų pasiūlyti. Komandos nariai kuria savo idėjas ir jas įgyvendina.
 • Kritika. Mes tikime, kad tam, kad sukritikuotum, nereikia didelės išminties. O tam, kad pasiūlytum, kaip tai patobulinti, – reikia ir žinių, ir patirties, ir išmonės. Tad, visada laukiame siūlymų vietoj kritikos.
 • Laikas. Gerbiame vieni kitų laiką ir, prieš trukdydami kitą komandos narį, pirmiausia paklausiame savęs: ar atsakymą galiu „išgooglinti“, ar tikrai pats negaliu nuspręsti, kaip elgtis, ar šiuo klausimu nebandau permesti atsakomybės kitam?
 • Ribos. Mes suprantame, kad kiekvienas BreakingFit komandos narys turi teisę nusistatyti savo asmeninės erdvės ir darbo laiko ribas. Gerbiame jas ir darome viską, kad jų neperžengtume.
 • Sėkmė. Apie savo sėkmę sprendžiame ne iš nuogirdų ar komentarų, o iš skaičių ir statistikos, todėl imantis įgyvendinti idėjų kiekvienas įsivertiname ir tam geriausiai tinkamus sėkmės matavimo įrankius bei jais vadovaujamės.
 • Iššūkiai. BreakingFit komandos narys yra atviras iššūkiams – jis žino, kad mūsų veikla nuolat auga, ir jis džiaugiasi naujais pokyčiais, o buvimas ne komforto zonoje yra priimtinas bei sveikintinas dalykas.
 • Konfidencialumas. BreakingFit narys džiaugiasi galėdamas siūlyti ir įgyvendinti unikalias idėjas ir supranta, kad tam, kad šios idėjos išliktų unikalios, iki jų įgyvendinimo jos privalo išlikti konfidencialios.


BreakingFit kūrėjai

O dabar susipažink su mūsų nuolatiniais komandos nariais: Aurelija ir Monika.

Apie mus: Aurelija ir Monika


BreakingFit sporto ir sveikatingumo paslaugos

Video treniruotės