BreakingFit ekspertai

Monika Miškinytė

Monika Miškinytė – medicinos biologė, visuomenės sveikatos specialistė, sporto genetikos magistrantė ir CrossFit sporto fanatikė, varžybų Lietuvoje, Latvijoje dalyvė.

Erinė Simanavičienė

Erinė Simanavičienė
VUL Santaros klinikų gydytoja dermatovenerologė, Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Europos dermatovenerologų akademijos narė, funkcinių treniruočių entuziastė.

Šarūnas Leonavičius

Šarūnas Leoaničius – sertifikuotas grupinių ir asmeninių treniruočių treneris, CrossFit sporto mylėtojas, daugkartinis varžybų  Lietuvoje, Latvijoje, Didžiojoje Britanijoje dalyvis ir prizininkas.

Santa Povilonytė

Santa Povilonytė Žilinskienė – 
Sportis studijos kineziterapeutė-bendrasavininkė, sertifikuota pilates trenerė, Ashtanga jogos mylėtoja, ne vienerius metus dirbusi reabilitacijoje, sveikatos centre „Gemma“.

Edvard Grišin

Edvard Grišin
gydytojas dietologas, sporto mylėtojas, besispecializuojantis individualizuota mityba sportinių rezultatų gerinimui, įvairių organų sistemų ligomis bei jų galimomis sąsajomis su mitybos įpročiais.

Robertas Stankus

Robertas Stankus
sertifikuotas „Athlete Method“ asmeninis ir grupinių treniruočių treneris Robertas Stankus, šiuo metu taip pat treniruojantis ledo ritulio „Hockey Punks“ ir futbolo akademijos „Žalgirietis“ komandas.

Daiva Janarauskienė

Daiva Janarauskienė
„Sportis“ studijos kineziterapeutė-bendrasavininkė ir trenerė, 6 metus dirbusi reabilitacijos centre. Dabar ne tik individualiai konsultuoja, bet ir veda grupines nėščiųjų treniruotes, užsiėmimus „Sveika nugara“, sveikatinimo seminarus.

Gyd. dietologė Evelina Cikanavičiūtė: apie svorio stigmą

Evelina Cikanavičiūtė
VUL Santaros klinikų gydytoja dietologė, sveikos gyvensenos mylėtoja ir teisingo požiūrio į sveiką mitybą ir kūną formuotoja, konsultuojanti įvairių ligų ir būklių, dietoterapijos klausimais, ne vienerius metus šviečianti visuomenę įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Kodėl BreakingFit

Misija

Nes mūsų MISIJA

Kurti naudą visuomenei, siekiant parodyti, kad kiekvienas gali sąmoningai pakeisti savo gyvenimo būdą.

Nes mūsų VIZIJA

Tapti populiariausia ir kokybiškiausia sveikatingumo platforma Lietuvoje.

Vertybės

Nes mūsų VERTYBĖS

Atsakomybė. Sąmoningumas. Profesionalumas. Pagarba. Komandinis darbas.

Plačiau.