Treneris Tadas Gudžiauskas: CrossFit verslo iššūkiai, asmeniniai laimėjimai ir jų kaina

2020-02-13
Asmeniniai laimėjimai ir jų kaina

CrossFit verslo iššūkiai, asmeniniai laimėjimai ir jų kaina – šiandienos BreakingFit podcasto epizode aptartos temos su mano senai lauktu svečiu Tadu Gudžiausku. Turbūt nėra nei vieno „crossfiterio“ Lietuvoje, kuris jo nežinotų. Be savo įspūdingų jau ir tarptautinių laimėjimų CrossFit varžybose Tadas yra ir treneris ir vieno iš pirmųjų Lietuvoje CrossFit klubų savininkas bei dviejų berniukų tėtis. Su juo galėjome pakalbėti ne tik apie vaikus ir šeimyninius santykius, bet ir verslą, sportą, sveikatą, emocijas ir net psichologiją. Galbūt nustebsite, bet dauuug psichologijos!

Tad kažkokią svarbią dalelę iš šio epizodo išsineš kiekvienas. Juk kas pažįsta šį mano pašnekovą žino, jog jis ne tik velniškai atviras, bet ir neretai tiesmukas. Dėl šios ir kitų jo išskirtinių savybių man dar niekada nebuvo taip lengva įrašinėti laidos.

Štai vos keletas temų, kurias palietėme:

Na, ir dar daug kitų temų, įdomių ne tik CrossFit bendruomenei, palietėme. Tad viso šito gėrio ir kviečiu paklausyti:

BreakingFit podcastas taip pat prieinamas per Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher ir kitose pop programėlėse.

Na, ir nepamirškite mums rašyti, dalintis ir komentuoti: apie tai, kaip vertinate šį epizodą ir kokia kita tema norite, kad pasikalbėtume.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Video treniruotės