Atsiliepimai

Vis klausydavau užsnienio podcastus apie sporto metodikų taikymą, ciklinius planus ir pan. ir galvodavau, kaip būtų naudinga Lietuvoje turėti tokį turinį. O pasirodo jau yra. Žiauriai geras turinys!
Klausau ir kolegoms rekomendavau. Dažniausiai esu tas tylus socialinių medijų dalyvis, bet tikrai dabar nuoširdžiai džiaugiuosi radęs įdomų lietuvišką turinį! Ačiū!

Vitalijus
Vitalijus Limontas

BreakingFit labai gražiai kuriamas projektas, kuris ne tik tinka bet kokio amžiaus žmonėm, stengiamasi informuoti visais rūpimais sveikos gyvensenos klausimais, ypač kai net nežinai nuo kur ką pradėti, bet net ir motyvuoja! 🙂 Patinka, jog visko turi ir laukiu kol bus daugiau!

Julita
Julita Strižiūnaitė

BreakingFit atradau visiškai atsitiktinai ir, iš pradžių, žiūrėjau į tai kiek naiviai, tačiau, pasidomėjęs kiek daugiau, supratau, kad čia galima rasti tikrai naudingų patarimų sporto tematika. Dar prieš mėnesį į sportą žiūrėjau tik iš tolo, tačiau, šio puslapio dėka, įsisavinau daug naudingos informacijos ir sportuoju iki šiol bei nežadu mesti. Ačiū BreakingFit už puikius patarimus ir pamokas, kurios yra labai naudingos sportuojančiam žmogui.

Dominykas
Dominykas Vilkelis

Video treniruotės