Kineziterapeutė Daiva tikra savo srities profesionalė, kreipdamasi į ją jau jaučiausi užtikrinta, į visus iškilusius klausimus buvo išsamiai atsakyta. Pati daug ir intensyviai sportuoju su svoriais, todėl kreipiausi į kineziterapeutę daugiau dėl bendro kūno, galimo raumenų disbalanso nustatymo, traumų išankstinės prevencijos.

Gavau daugybę patarimų, kaip galėčiau praturtinti savo treniruotes, kokius paruošiamuosius pratimus galiu atlikti apšilimui, jog treniruotės būtų efektyvios. Taip pat ištyrimo metu pastebėti jau esantys disbalansai ir pasiūlyti korekciniai pratimai.

Labai džiugu, kad viskas pateikiama per sveikatingumo ir kūno ilgaamžiškumo prizmę, atkreipiamas dėmesys konsultacijos metu į kasdienybėje atliekamus veiksmus, darbo ergonomiką, kas tikrai taip pat lygiavertiškai svarbu, kaip ir treniruotės metu atliekami pratimai. Į viską žiūrima kompleksiškai ir holistiškai. Tikrai rekomenduočiau tokią konsultaciją tiek intensyviai sportuojantiems, tiek ir tik norintiems pradėti.

Tikrai bus atsižvelgta į kiekvieno pageidavimus ir lūkesčius. Tikiuosi ši pasidalinta patirtis bus naudinga ir bent kiek padės šiam nuostabiam BreakingFit projektui augti, plėstis.

Kineziterapeuto konsultacija atsiliepimai
Indrėja Rimdžiūtė

Nežinau, ar yra labiau COOL puslapis!! Tiek brick simple but important for everyone informacijos vienoj vietoj!!! Love u!!

BreakingFit atsiliepimai
Trenerė Justa Kičė

BreakingFit atradau visiškai atsitiktinai ir, iš pradžių, žiūrėjau į tai kiek naiviai, tačiau, pasidomėjęs kiek daugiau, supratau, kad čia galima rasti tikrai naudingų patarimų sporto tematika. Dar prieš mėnesį į sportą žiūrėjau tik iš tolo, tačiau, šio puslapio dėka, įsisavinau daug naudingos informacijos ir sportuoju iki šiol bei nežadu mesti. Ačiū BreakingFit už puikius patarimus ir pamokas, kurios yra labai naudingos sportuojančiam žmogui.

Dominykas
Dominykas Vilkelis

Tai yra nustabus, sąmoningas ir daug ko pamokantis puslapis. Labai reikalingas sveikas protas visoje šitoje beprotybėje! 🙂 Linkėjimai komandai, atsakingai už turinio kūrimą. Ačiū!!

BreakingFit atsiliepimai
Atletė Urtė Andriukaitytė

Likau maloniai nustebinta Breakingfit profesionalumu, operatyvumu ir rūpestingumu. Dėkui kineziterapiautei Daivai už konsultaciją ir patarimus, kaip saugoti savo stuburo sveikatą. Rekomenduoju!

Agnė
Agnė Petrauskaitė

Esu visiškai pilnai patenkinta gautomis paslaugomis, nes jų gavau daugiau nei tikėjausi. Dar prieš įsigyjant „technikinės“ ir „persitreniravimo“ tyrimų paketus, buvau išsamiai konsultuojama man rūpimais klausimais, atsakymus gaudavau greičiau nei tikėdavausi. Suteiktų paslaugų kokybė – labai gera. Tyrimų rezultatų apibendrinimas buvo pateiktas kaip ir žadėta – tą pačią dieną. Net ir po apibendrinimo pateikimo kilus papildomiems klausimams į juos buvo reaguojama greitai ir operatyviai. Likau labai maloniai nustebinta specialistų požiūriu į darbą ir į klientą. Ačiū 🙂

Lina
Lina Lipskytė

Reikia skleisti pozityvą, nes negatyvo ir taip daug, tad pasakysiu nuoširdžiais – jūsų ir dar keli Instagram profiliai neleidžia man nustoti sportuoti. Ačiū labai, kad dirbat ties šiuo puslapiu!

BreakingFit atsiliepimai
Aurija Kelečiūtė

Konsultacija praėjo puikiai, nors ir mano situacija tikrai nėra eilinė. Kineziterapeutė Daina maloni ir matosi, kad tikra profesionalė. Patikrino raumenyną, pasakė, kur kas negerai, kur reikia pastiprinti. Trumpai tariant – dabar rami galėsiu sportuoti, žinosiu į ką labiau akcentuotis reikia, ko galbūt vengti. Ačiū labai Daivai ir BreakingFit komandai!

Rugilė
Rugilė Žiukienė

Vis klausydavau užsnienio podcastus apie sporto metodikų taikymą, ciklinius planus ir pan. ir galvodavau, kaip būtų naudinga Lietuvoje turėti tokį turinį. O pasirodo jau yra. Žiauriai geras turinys!
Klausau ir kolegoms rekomendavau. Dažniausiai esu tas tylus socialinių medijų dalyvis, bet tikrai dabar nuoširdžiai džiaugiuosi radęs įdomų lietuvišką turinį! Ačiū!

BreakingFit atsiliepimai
Vitalijus Limontas

BreakingFit labai gražiai kuriamas projektas, kuris ne tik tinka bet kokio amžiaus žmonėm, stengiamasi informuoti visais rūpimais sveikos gyvensenos klausimais, ypač kai net nežinai nuo kur ką pradėti, bet net ir motyvuoja! 🙂 Patinka, jog visko turi ir laukiu kol bus daugiau!

BreakingFit atsiliepimai
Julita Strižiūnaitė

Buvo įdomi konsultacija, kuri padėjo sužinoti apie mindfulness. Bandysiu praktikuoti.

Mindfulness konsultacijos atsiliepimas
V. Š.