Atletas Gintas Petrikas: brutali jėga su viesulu įsiveržusi į Lietuvos CrossFit pasaulį. Kas jis?

brutali jėga

Brutali jėga, su viesulu įsiveržusi į Lietuvos CrossFit pasaulį – tai, rodos, niekuo neišsiskiriatis vyrukas Gintas Petrikas. Tačiau kitiems, prijaučiantiems CrossFit, jis tapo žinomas nuo pat pirmųjų savo varžybų. Tada, rodos, iš niekur išdygęs sportiško sudėjimo vyrukas pateko į finalą tarp pačių stipriausių Lietuvoje ir nusinešė 6-ąją vietą.

Dabar, po 2,5 metų Gintas gali didžiuotis ne viena prizine vieta Lietuvoje ir svetur. Jo prakaitas dar nespėjo nudžiūti nuo 1-osios vietos medalio, kurį pelnytai laimėjo Baltarusijoj, Minske rengiamose varžybose Minsk throwndown 2019. Visi, bent kiek žinantys Gintą, gali patvirtinti, kad jis turi ne tik daug jėgos, bet ir spinduliuoja ramybe. Sporte retai pavyksta jį pamatyti susierzinusį ar tuo labiau piktą, net jeigu nesiseka varžybose. Tad iš kur ta galia ir pasitikėjimas savimi ateina, kuo gyvena vienas stipriausių CrossFit atletų Lietuvoje ir kokie jo planai šiandien išgirsite šiame epizode.

Tad nieko nelaukdama, kviečiu paklausyti!

BreakingFit podcastas taip pat prieinamas per Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher ir kitose pop programėlėse.

Na, ir nepamirškite mums rašyti, dalintis ir komentuoti: apie tai, kaip vertinate šį epizodą ir kokia kita tema norite, kad pasikalbėtume.

BreakingFit Naujienlaiškis

Užsiprenumeruok ir gauk mūsų naujienas su rekomendacijomis, padėsiančiomis kurti sąmoningą gyvenimo būdą:

Invalid email address
Jokio šlamšto ir reklamos - tik tikslinga, koncentruota informacija.

Parašykite komentarą