Miglė Dudavičiūtė: šokis su aukštakulniais ir kuriama ypatinga moterų bendruomenė

Miglė Dudavičiūtė - šokis su aukštakulniais

Kviečiu valandėlę praleisti moteriškoje draugijoje klausant apie moterišką veiklą – šokius su aukštakulniais, brandą ir savo kūno priėmimą, sąmoningumo sąsajas su šokiu, kaip išgirsti savo vidinį balsą, kokia yra grakštaus, lankstaus kūno paslaptis, apie tai, ar visi gali šokti ir dar daug kitų temų, kurias palietėme su „It’s M Heels“ šokių studijos įkūrėja, choreografe-trenere Migle Dudavičiūte.

Pati Miglė sklidina šiltos, draugiškos energijos, todėl mūsų pokalbis tiesiog praskriejo. Tikiuosi ir jums pavyks šios energijos bent trupinėlį išsinešti. O čia trumpa ištrauka iš mūsų pokalbio:

Aurelija: „O kaip tu manai, šokiai, pats šokis, kiek tave formavo kaip asmenybę, kiek įtakos padarė?“

Miglė: „Mhm… Tai man atrodo, žinai, tokie du kertiniai taškai man. Šokis kur gyvenime padarė įtakos, tai buvo tai, kad būti momente, vat būti čia ir dabar, nes tai bene vienintelė veikla, kur vat aš galiu jausti tą akimirką iš tikro. Negalvoju nei apie ten praeitį nei apie ateitį, bet vat aš esu čia ir dabar. Tai man tas labai labai patinka, tai mane labai žavi. Ir… gal iš tikrųjų labai padėjo man priimti savo išvaizdą. Kad, aš šokdama niekada negalvoju, ar aš čia gražiai atrodau, ar aš čia gražiai apsirengus, ar kažkas į mane žiūri. Tai vat visiškas toks priėmimas, kad „it’s OK“ tiesiog toks koks tu esi ir taip ir būni.“

Gero klausymo!

6

BreakingFit podcastas taip pat prieinamas per Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher ir kitose pop programėlėse.

Parašykite komentarą