Dietologas Edvard Grišin: emocinis valgymas ir kova su antsvoriu

Emocinis valgymas

Emocinis valgymas, kova su antsvoriu ir karantino pavojai – tai temos, kurias nagrinėjome su Santaros klinikų gydytoju dietologu Edvard Grišin. Plačiau apie ką mes čia:

  • Šiek tiek apie tai, kaip visa COVID-19 situacija atrodo jo, kaip gydytojo, akimis ir kaip Edvard jaučiasi visam šitam chaose.
  • Apie tai, kokia yra situacija su mityba karantino metu ir kokie didžiausi pavojai tyko praleidžiant didžiąją laiko dalį namie.
  • Kalbėjome apie tai, kaip kontroliuoti save, kai šaldytuvas 24/7 ranka pasiekiamas.
  • Taip pat apie vieną iš priežasčių, kodėl Edvard pasirinko dietologo specialybę, apie pačio vaikystę, netinkamus mitybos įpročius, turėtą antsvorį, sekusias iš to problemas bei kovos su antsvoriu būdus.
  • Kalbėjome apie emocinį valgymą ir kaip su tuo kovoti.
  • Aptarėme taisykles, turintiems linkusius į antsvorį atžalas, tėvams ar jiems patiems turint problemų su mityba.
  • Bei apie tai, kada jau reikia galvoti apie psichologinę pagalbą.

Taigi, pokalbį išgirsit jau netrukus, tik dar norėčiau priminti, kad karantino metu startavome su virtualiu BreakingFit gym’u, kasdien savo tinkalapyje ir socialiniuose tinkluose paleidžiame virtualias profesionalų trenerių treniruotes, padaromas namų ar lauko sąlygomis. Sek mus ir junkis į treniruotes. Karantinas – įtemptas laikas, o sportas, kaip žinia, pravalo ne tik kūną, bet ir protą!

O dabar – paklausom naujojo epizodo:

BreakingFit podcastas taip pat prieinamas per Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher ir kitose pop programėlėse.

Na, ir nepamirškite mums rašyti, dalintis ir komentuoti: apie tai, kaip vertinate šį epizodą ir kokia kita tema norite, kad pasikalbėtume.

BreakingFit Naujienlaiškis

Užsiprenumeruok ir gauk mūsų naujienas su rekomendacijomis, padėsiančiomis kurti sąmoningą gyvenimo būdą:

Invalid email address
Jokio šlamšto ir reklamos - tik tikslinga, koncentruota informacija.

Parašykite komentarą