BreakingFit podcaste Dovilė: infarktas jauname amžiuje dėl cholesterolio įmanoma

Infarktas jauname amžiuje – įmanoma! Šiame epizode išgirsite neeilinę, 34 metų Dovilės istoriją, galėjusią pasibaigti tragiškai. Prieš daugiau nei 10 metų moteris visai netyčia atrado gerokai padidėjusį cholesterolio kiekį kraujyje. Kadangi tuo metu atlikti papildomi tyrimai nerodė nieko pavojingo, o gerti vaistus tokiame amžiuje neatrodė tinkamas sprendimas, problema taip ir liko kyboti ore. Iki visai nesenai, prieš pora mėnesių nutikusios nelaimės.

Dovilė patyrė ūminį transmuralinį priekinės miokardo sienelės infarktą. Trumpiau tariant – širdies infarktą. To priežastis? Užakėjusios kraujagyslės, vietomis iki 99%. Tai reiškia tiek procentų kraujagyslės sprindžio sumažino cholesterolio nuosėdos. Bet tai dar ne viskas. Gydytojai neatpažino, jog Dovilei širdies infarktas ir tik po 4 parų buvo nustatyta tikroji savijautos priežastis. Tad laidoje išgirsite ne tik kaip atpažinti ligą, bet ir apie tai, kokia tai liga bei kas jūsų laukia, jeigu su ja tektų susidurti. Kviečiame pasiklausyti.

BreakingFit podcastas taip pat prieinamas per Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher ir kitose pop programėlėse.

BreakingFit Naujienlaiškis

Užsiprenumeruok ir gauk mūsų naujienas su rekomendacijomis, padėsiančiomis kurti sąmoningą gyvenimo būdą:

Invalid email address
Jokio šlamšto ir reklamos - tik tikslinga, koncentruota informacija.

Parašykite komentarą