„Prie kavos” su Monika Miškinyte: išgyventos patyčios bei kaip prisijaukinome sportą

Išgyventos patyčios, BreakingFit ateities tikslai bei kaip prisijaukinome sportą – tai temos, kurias jubiliejiniame, jau 10-ajame BreakingFit podcasto epizode aptarėme su kolege Monika Miškinyte.

Per šį laiką jau spėjome pakalbinti ne tik atletų ir trenerių, bet ir kitų savo srities specialistų: gydytojus dermatologę, alergologę bei traumatologę, antidopingo agentūros atstovę. Ir tikrai nežadame sustoti!

Šiame epizode su Monika papasakojome savo istorijas ir išgyvenimus. O tos istorijos labai skirtingos – viena vaikystėje kentė patyčias dėl antsvorio, tuo tarpu kita – pernelyg mažo svorio. Tad, visas plonybes išgirsit šiame epizode. Galbūt kuris nors iš jūsų jose atpažinsite ir save, o galbūt tai jus įkvėps imtis pokyčių.

Na, o prieš brendant į praeitį trumpai aptarėme ir praėjusio renginio pranešimus – pagrindines jų žinutes, bei papasakojome, kas gi tos mitochondrijos, kam jų reikia ir kaip jas pasidauginti.

Beja, norėčiau priminti, jog BreakingFit – tai ne tik podcastas! Mūsų tinklalapyje rasite jau apie 30 mokslu grįstų straipsnių įvairiomis sporto, sveikatos temomis. O tam, kad ne tik tų straipsnių sparčiau daugėtų ir podcastas toliau gyvuotų, bet ir daugėtų renginių, atsirastų video – kviečiu tapti BreakingFit patronais. Jau dabar projektas reikalauja nemažai išlaidų, tad pirmas surinktas lėšas būtent ten ir panaudosime, tačiau tam, kad aprėptume kuo daugiau visus dominančių temų kuo įvairesniu formatu, turime ne tik skirti visą savo laiką, bet ir plėsti komandą.

Šiuo metu prie komandos savanoriškai prisijungia mūsų mylima kineziterapeutė Santa Povilonytė. Tačiau būtų sąžiningiau už jos mums visiems skiriamą laiką atsilyginti. Tad užsuk į Patreon.com/breakingfit ir 1 puodelį kavos per mėnesį iškeisk į žinias visam gyvenimui.

Na, o dabar kviečiu klausyti naujojo epizodo!

BreakingFit podcastas taip pat prieinamas per Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher ir kitose pop programėlėse.

BreakingFit Naujienlaiškis

Užsiprenumeruok ir gauk mūsų naujienas su rekomendacijomis, padėsiančiomis kurti sąmoningą gyvenimo būdą:

Invalid email address
Jokio šlamšto ir reklamos - tik tikslinga, koncentruota informacija.

Parašykite komentarą