Treneris Liutauras Kasparas: kai trenerio darbas yra tavo gyvenimo būdas

2019-11-08

Kai trenerio darbas yra tavo gyvenimo būdas – tema, kurią nagrinėjome šiame BreakingFit podcasto epizode kartu su asmeniniu fizinio rengimo treneriu Liutauru Kasparu.

Puikiai ištreniruotas kūnas, nuolat besišypsantis veidas, draugiškas balso tembras, bet ar tikrai mes jį taip gerai pažįstame? Mums vis tik buvo labai smalsu sužinoti ne tik apie tai, kaip sportas atsirado jo gyvenime ir kokius išbandymus teko jam atlaikyti, kol ėmėsi treniruoti kitus, bet ir Liutauro vaikystę, paauglystę, pasirinkimus ir kitą gyvenimišką patirtį. Ir tikrai ne vieno jo atsakymo buvome nustebinti! Štai keletas temų, kurias aptarėme:

Visa tai ir dar daug daugiau išgirsite šiame epizode!

Tiesa, tam, kad ne tik tų straipsnių sparčiau daugėtų ir podcastas toliau gyvuotų, bet ir daugėtų panašių renginių, atsirastų video – kviečiu tapti BreakingFit patronais. Jau dabar projektas reikalauja nemažai išlaidų, tad pirmas surinktas lėšas būtent ten ir panaudosime, tačiau tam, kad aprėptume kuo daugiau visus dominančių temų kuo įvairesniu formatu, turime ne tik skirti visą savo laiką, bet ir plėsti komandą.

Na, o BreakingFit komanda sparčiai auga ir stiprėja: prie mūsų ne tik savanoriškai prisijungė mylima kineziterapeutė Santa Povilonyte, bet ir trečio kineziterapijos kurso studentė Vytautė Melkūnaitė! Šiuo metu kaip tik paleidome Vytautės, Santos ir dėstytojo, kineziterapeuto Tomo Juraičio bendrom pajėgom ruoštą stiprų straipsnį kineziterapijos teipavimo tema!

Taigi, nuveiksime tikrai daugiau darbų visų labui, tad kviečiu užsukti į Patreon.com/breakingfit ir 1 puodelį kavos per mėnesį iškeisti į žinias visam gyvenimui.

O diiidelis diiidelis AČIŪ jau skrieja mūsų pirmiesiems patronams: Loretai, Tomui, Astai, Julitai, Renatai ir Erikai. AČIŪ, kad mus palaikote, remiate mūsų darbus ir tikite mūsų idėjomis!

Na, ir pagaliau kviečiu klausyti naujojo epizodo:

BreakingFit podcastas taip pat prieinamas per Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher ir kitose pop programėlėse.

BreakingFit Naujienlaiškis

Užsiprenumeruok ir gauk mūsų naujienas su rekomendacijomis, padėsiančiomis kurti sąmoningą gyvenimo būdą:

Invalid email address
Jokio šlamšto ir reklamos - tik tikslinga, koncentruota informacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Video treniruotės