Treneris Andrius Daškus: sporto verslas, karantino trauma ir sportiniai iššūkiai, kai tau+35

Trauma

Sporto verslas, karantino trauma, galiausiai kaip išvengti traumų ir sportiniai iššūkiai, kai tau+35. Apie tai kalbėjome su asmeniniu ir fizinio rengimo treneriu Andrium Daškum. Kad ir kaip norėjosi aplankyti Andrių Šiauliuose, kur jis ir gyvena bei treniruoja, karantinas yra karantinas. Kas Andriaus nežino, jis ne tik turi daug patirties įvairių sportinių šakų atletų rengime, atsistatyme po traumų, yra jau gerai tarp Lietuvos „crossfiterių” žinomo sporto klubo savininkas, bet ir sėkmingas atletas, įvairiose +35 metų CrossFit varžybose Lietuvoje bei aplinkinėse šalyse užimantis aukštas pozicijas. Tad, pakalbėti turėjom apie ką.

  • Pradėjom apie sporto verslą. Man buvo labai įdomu, kaip išgyvena šią COVID-19 krizę Andrius ir jo veikla, kokie dalykai dedasi jo galvoje, kokios mintys aplanko galvojant apie ateity.
  • Kalbėjome apie sportą namuose, motyvaciją ir perdegimą.
  • Taip pat apie Andrių nesenai užklupusią traumą, po kurios tris dienas sunkiai bepajudėjo. Kaip tai įvyko, kaip tvarkėsi su tuo, kai pagalba riboja karantinas, kokia diagnozė ir ką su tuo daryti. Paklausykit ir pasimokykit iš Andriaus!
  • Aptarėm ir jo kaip atleto rutiną, kai amžius darosi svarbus. Į kokius dalykus tenka daugiau atkreipti dėmesį, kokios jo fizinės savybės labiausiai dėl to nukenčia. Taip pat ir apie vieną svarbiausių, jo manymu, psichologinių aspektų ruošiantis varžyboms, kurį Andrius laiko savo pranašumu.
  • Žinoma, negalėjau nepaliesti ir sporto klubo ideologijos ir jo kaip atleto, trenerio ir klubo savininko ateities planų.

Įdomu? Važiuojam!

BreakingFit podcastas taip pat prieinamas per Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher ir kitose pop programėlėse.

Na, ir nepamirškite mums rašyti, dalintis ir komentuoti: apie tai, kaip vertinate šį epizodą ir kokia kita tema norite, kad pasikalbėtume.

BreakingFit Naujienlaiškis

Užsiprenumeruok ir gauk mūsų naujienas su rekomendacijomis, padėsiančiomis kurti sąmoningą gyvenimo būdą:

Invalid email address
Jokio šlamšto ir reklamos - tik tikslinga, koncentruota informacija.

Parašykite komentarą