Trenerė Justa Kičė: perfekcionizmas, kūno pokyčiai pagimdžius, aplinkos spaudimas ir kiti iššūkiai

kūno pokyčiai

Perfekcionizmas, kūno pokyčiai pagimdžius ir jo priėmimas, aplinkos spaudimas ir kiti iššūkiai – apie tai kalbėjome su šio epizodo svečiu, pašėlusia, temperamentinga, užvedančia funkcinių treniruočių trenere Justa Kiče.

Kaip pati Justa pasakoja, nuo vaikystė ji buvo kitoks vaikas – laukinė, meniška siela, mėgusi fotografiją ir sportą, tačiau šalia viso to jai dar puikiai sekėsi mokslai. Ir kaip dažniausiai nutinka (ypač mergaitėms) – sportinių užsiėmimų jos artima aplinka nevertino aukštai, tad iš visų traukusių veiklų teko rinktis tiksliąsias, „perspektyvesnes“ chemijos studijas ir galiausiai darbą. Ir nors visada sportas kad ir neprofesionaliai lydėjo Justą visą jos gyvenimą, tik vėliau, jau darbuojantis laboratorijoje Vokietijoje likimas pametė progą save išbandyti treniravime ir tai apvertė jos gyvenimą aukštyn kojom. Metusi tą „perspektyvesnes“ gyvenimo būdą Justa pasinėrė į trenerės kvalifikacijos kėlimą ir treniravimą iš esmės.

Tad kaip jai sekėsi susidoroti su aplinkos spaudimu, kaip rutuliojosi jos, kaip trenerės kelias, kokių iššūkių ji, būdama nutruktgalve, sau vis dar susigalvoja (išduosiu kas dar nežino – Justa nepraėjus nei 1,5 metų nuo sūnaus gimimo ėmėsi ruoštis savo pirmosioms fitneso varžyboms ir ne tik kad ėjo iki galo, bet dar ir iš ten parsivežė taurę kai mažyliui sukako vos dveji), kaip jai sekėsi susidoroti su kintančiu kūnu nėštumo metu ir po jo, iš kur ji semiasi žinių, motyvacijos ir energijos ne tik atrodyti fantastiškai bet ir kitus tuo užkrėsti ir mokinti bei apskritai – kaip atrodo jos kasdienybė, kuomet po vienu stogu gyvena du treneriai ir išgirsite netrukus. Tikiuosi šis epizodas įkvėps jus bei užkrės ta didžiule energija, kuria Justa tiesiog sproginėja.

Taip pat noriu priminti, kad projektas BreakingFit, kaip ir jo podkastas, pagrinde gyvuoja iš asmeninių mano ir kolegės Monikos lėšų, todėl turime labai ribotai laiko, kurį galime jam skirti. Kad geriau įsivaizduoti situaciją, daugelis jūsų girdėtų epizodų buvo įrašinėjami mano namuose, ant sofutės tarp vaiko žaislų, kuomet šeimyna turėdavo užsiimti lauke, kad namuose būtų pakankamai tylu. Iš esamų patronų mums net nepakanka padengti techninių projekto išlaidų, o ką jau kalbėti apie patalpas įrašams, todėl jeigu jums atrodo mūsų misija svarbi – prisidėkite paremdami mūsų darbą. Kaip tai padaryti rasite „Bendradarbiaukime“ puslapyje. O jau mus remiantiems – jūs esate mūsų varikliukas – labai labai jums ačiū!

BreakingFit podcastas taip pat prieinamas per Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher ir kitose pop programėlėse.

Na, ir nepamirškite mums rašyti, dalintis ir komentuoti: apie tai, kaip vertinate šį epizodą ir kokia kita tema norite, kad pasikalbėtume.

BreakingFit Naujienlaiškis

Užsiprenumeruok ir gauk mūsų naujienas su rekomendacijomis, padėsiančiomis kurti sąmoningą gyvenimo būdą:

Invalid email address
Jokio šlamšto ir reklamos - tik tikslinga, koncentruota informacija.

Parašykite komentarą