Psichologė Rūta Baltušninkaitė-Navickė: mindfullness, dėmesingumo praktikos keičia smegenis

2020-05-09
dėmesingumo praktikos

Mindfullness, dėmesingumo praktikos – temos, apie kurias jau senokai norėjome pakalbėti. Tad šioje laidoje kalbiname psichologę, mindfulness praktikę Rūtą Baltušninkaitę-Navickę apie dėmesio treniravimą ir jau minėtas mindfulness praktikas. Kam aktualūs tėvystės klausimai – ji yra ir pirmoji sąmoningos tėvystės (angl. Aware parenting) instruktorė Lietuvoje.

Rūtos specializacija: stresas, trauma, mindfulness, tėvystės sunkumai, mediacija, konfliktų sprendimo būdai, pagalbos būdai sergant migrena, taip pat konsultuoja emocinio valgymo ar miego sutrikimų klausimais, todėl pokalbis gavosi gan platus ir įvairialypis.

Tai ką, neriam? Tiesa, ryšys tuo metu nebuvo pats geriausias, bet tikiuosi labai „nenukraujuosite“ klausydami, o kažką gero išsinešite.

BreakingFit podcastas taip pat prieinamas per Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher ir kitose pop programėlėse.

Na, ir nepamirškite mums rašyti, dalintis ir komentuoti: apie tai, kaip vertinate šį epizodą ir kokia kita tema norite, kad pasikalbėtume.

BreakingFit Naujienlaiškis

Užsiprenumeruok ir gauk mūsų naujienas su rekomendacijomis, padėsiančiomis kurti sąmoningą gyvenimo būdą:

Invalid email address
Jokio šlamšto ir reklamos - tik tikslinga, koncentruota informacija.

Įrašo “Psichologė Rūta Baltušninkaitė-Navickė: mindfullness, dėmesingumo praktikos keičia smegenis” komentarų : 1

  1. […] laiko vienokios ar kitokios formos meditacijai. Naujausiame savo podkasto įraše kalbėjome apie dėmesingumo praktikas, bet tai gali būti ir tradicinė meditacija, kurios metu jūs sėdite ir bandote nuraminti mintis. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Video treniruotės