Patarimai mitybos klausimais: gyd. dietologo ONLINE konsultacija

45,00

Gera žinia! Visos BreakingFit parduodamos paslaugos išsiskiria savo kaina, tad jūs ne tik įdėsite indėlį į savo pačių ateitį, paremsite BreakingFit projektą – visi likę pinigai bus skirti projekto išlaikymui ir plėtrai – bet ir sutaupysite.

Daktaras pacientui skamba labai oficialiai, tegul tai būna žmogus žmogui!

Dietologo konsultacija nėra išskirtinė ar pasižyminti ypatinga eiga. Šių dienų pasaulyje visi gerai žino, kaip jie privalo maitintis, siekdami vidinės gerovės bei sveikatos.

Tai ne ,,kulinarinių receptų“ paketas. Todėl, siekiant būtent šios paslaugos rekomenduojame apgalvoti, kokiu tikslu bus kreipiamasi. Įsivertinti konsultacijos būtinybę padės ši informacija:

 • Ši 30 min. trukmės konsultacija vyks nuotoliniu būdu žmogui tinkamu laiku bei neutralioje jam vietoje.
 • Konsultacijos metu yra aptariamos pagrindinės asmenį kamuojančios virškinamo trakto problemos, kitų organų sistemų ligos bei jų galima sąsaja su mitybos įpročiais.
 • Kam aktualu, aptariama individualizuota mityba sportinių rezultatų gerinimui.
 • Paskiriami/įvertinami laboratoriniai kraujo bei intervencinių tyrimų rezultatai.
 • Suteikiamos pagrindinės sveikatinančios maitinimosi rekomendacijos siekiant optimizuoti žmogaus savijautą esamų ligų fone.
 • Aptariami galimi gydymo, vaistų vartojimo ypatumai.
 • Aptariama detalaus mitybos plano būtinybė.

Apie specialistą:

Gyd. dietologas Edvard Grišin dirba VUL Santaros klinikose, taip pat išskirtinai domisi sportuojančių asmenų mityba. Edvard yra BreakingFit mylimiausias specialistas, kai kyla su sveika ir tinkama mityba susiję klausimai.

Edvard specializacija: individualizuota mityba sportinių rezultatų gerinimui, įvairių organų sistemų ligos bei jų galima sąsaja su mitybos įpročiais. Galbūt pagalvotumėt, kad tai gali būti vien tik virškinamasis traktas. Deja, bet maisto įtaka žmogaus organizmui yra kur kas platesnė. Alergijos, endokrinologiniai susirgimai, hormonų disbalansas, autoimuninių procesų valdymas bei dietoterapijos principai. Ir tai tik svarbiausios sritys, kuriose kartais gydymą reikia pradėti ne nuo vaistų, o nuo gyvenimo būdo bei mitybos įpročių keitimo.

Produkto kodas: 30001 Kategorijos: ,

Aprašymas

SVARBU!

 1. Gavę jūsų apmokėjimą už šią paslaugą išsiųsime jums kontatinius paslaugos tiekėjo-specialisto (kineziterapeuto, gyd. dietologo, psichologo ir pan.) duomenis.
 2. Jums tinkamą laiką šiai paslaugai gauti turėsite derinti tiesiogiai su paslaugos teikėju-specialistu.
 3. Specialistas įsipareigoja BreakingFit ir jums suteikti paslaugą per 30 dienų nuo paslaugos įsigijimo datos jeigu pirkėjas neprašo kitaip.
 4. Nors atrinkdami paslaugos tiekėjus-specialistus bendradarbiavimui BreakingFit kelia jiems aukščiausius reikalavimus dėl patikimumo, profesionalumo, žinių gilumo bei patys komandos nariai yra išbandę jų paslaugas, paslaugos tiekėjas-specialistas prisiima pilną atsakomybę už paslaugos suteikimą.

Video treniruotės