Dovanų kuponas

35,00200,00

2020 birželį atlikome apklausą, kiek žmonių BreakingFit sekėjų aplinkoje gyvena pasyvų, mažai fizinio aktyvumo turintį gyvenimo būdą. Ir atsakymas – didžioji daugumą, net 78%! O juk mus seka aktyvūs žmonės.

Gauti rezultatai, žinoma, mūsų nenustebino. Apie tai mes ne kartą skaitėme įvairiose mokslinėse ataskaitose ir matėme oficialią statistiką. Tai buvo viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl apskritai ėmėmės BreakingFit projekto. Bet skaičiai lentelėse nesukelia tiek liūdnų emocijų, kaip žinojimas, jog visa tai vyksta visai šalia tavęs, tavo bendruomenėje.

Todėl kviečiame tave padėti mums „užkrėsti“ sveikesniu gyvenimo būdu kuo daugiau žmonių. Vietoj Akropolio dovanų kupono, padovanok savo draugei, broliui, mamai ar seneliui BreakingFit dovanų kuponą. Su juo tavo artimas žmogus galės išsirinkti norimą sveikatinimo paslaugą. Padėk jai/jam žengti pirmą žingsnį link sveikesnio gyvenimo! Juk pirmas žingsnis dažiausiai reikalauja daugiausiai pastangų.

Išvalyti
Produkto kodas: 60001 Kategorija:

Aprašymas

SVARBU! Gavę jūsų apmokėjimą už dovanų kuponą, išsiųsime papildomą laišką su PDF, kuriame bus virtualus dovanų kuponas sumai, kurią pasirinkote pirkdami dovanų kuponą.

Dovanų kupono panaudojimo informacija:

  • Dovanų kuponas naudojamas kaip nuolaidos kodas, perkant prekes ir paslaugas BreakingFit svetainėje. Įvesdami nurodytą dovanų kupono kodą į nuolaidos kodo lauką gausite nuolaidą atitinkamai sumai.
  • Dovanų kuponu galima pasinaudoti tik vieną kartą, prekių ir paslaugų pirkimo metu nurodant dovanų kupono kodą nuolaidos kodo lauke.
  • Dovanų kuponai ir likusi nuo pirkimo suma atsiskaitant dovanų kuponu negali būti grąžinta, pakeista grynaisiais pinigais ar kreditu į sąskaitą.
  • Dovanų kuponai galioja 12 mėnesių nuo nupirktos dienos. Dovanų kuponų atšaukti ar grąžinti negalima.

Papildoma informacija

Suma

35, 40, 45, 50, 100, 150, 200

Video treniruotės