Kineziterapeuto konsultacija

35,00

Gera žinia! Visos BreakingFit parduodamos paslaugos išsiskiria savo kaina, tad jūs ne tik įdėsite indėlį į savo pačių ateitį, paremsite BreakingFit projektą – visi likę pinigai bus skirti projekto išlaikymui ir plėtrai – bet ir sutaupysite.

Trukmė – 30min.
Vieta – Sportis studija, Verkių 29, II aukštas (laisvalaikio terasa), Vilnius.

Pasiruošimas – sportinė apranga ir nusiteikimas sužinoti daug įdomios ir naudingos informacijos apie savo kūną.

Eiga (priklauso nuo kliento problemos, tačiau dažniausiai planas panašus į žemiau išvardintą):

 • Anamnezė. Klientas papasakoja, kuo skundžiasi, kas, kaip ir kada nutiko ir kokius turi norus bei tikslus. Kalbamės apie darbo pobūdį bei fizinį aktyvumą iki mūsų susitikimo: pobūdis, dažnis, intensyvumas ir panašiai.
 • Laikysenos vertinimas. Apžiūrima ir vertinama galvos, pečių juostos, stuburo, liemens, klubų, kojų, pėdų padėtis.
 • Mobilumo vertinimas. Tikrinama eisena, liemens pasilenkimai į priekį, šonus, rotacija, pritūpimas, stovėsena. Įvertinamas pėdų ir klubo sąnarių mobilumas.
 • Raumenų balanso įvertinimas. Priklausomai nuo problemos testuojami raumenys, kurių pasyvumas arba įtampa galėjo būti bėdos priežastimi.
 • Pagal kliento problemą taikomi įvairūs testai, kurie padeda ją nustatyti.
 • Visų anksčiau išvardintų punktų rezultatų aptarimas ir rekomendacijų pateikimas: ką stiprinti, ką atpalaiduoti, ko vengti, ką dažniau kartoti.
 • Kartu ieškoma, kokiu būdu ir dažniu bei galimybėmis problemą išspręsti: individualus darbas, sportas grupėje, abiejų derinimas, namų programa, rekomendacijos darbui sporto salėje ar kita.

Svarbiausia nusiteikti rimtam darbui, rasti motyvacijos ir kantriai bei reguliariai siekti tikslo. Problema neatsiranda čia ir dabar – link jos dažniausiai einama pamažu ilgą laiką, tad ir sprendimas užtrunka. Profesionalumą garantuojame ir nekantraujame jūsų bėdą paversti prisiminimu!

Apie specialistą

Daiva Janarauskienė – kineziterapeutė, sveiko kūno studijos bendraįkūrėja ir trenerė. 6 metus dirbo reabilitacijos centre, vienus – sporto klube, dabar klientus priima „Sportyje“. Profesines žinias praktiškai taiko nuo 2010 m., daugiausiai individualiai dirba su judamojo aparato-atramos sistemos problemomis (sąnarių, minkštųjų audinių skausmas, traumos), kaklo, nugaros skausmus turinčiais klientais, nėščiosiomis bei jau pagimdžiusiomis moterimis. Taip pat veda grupines nėščiųjų treniruotes, užsiėmimus „Sveika nugara“ (idealiai tinkančias sėdimą darbą dirbantiems žmonėms), „Mama ir vaikas“. Bendradarbiauja su Lietuvos golfo rinktinės lydere G.B. Sarkute bei „Avon“ kompanija, skaito pranešimus įmonėms sveikatinimo, ergonomikos temomis, savo patirtimi ir patarimais dalinasi socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram.

Produkto kodas: 40001 Kategorija:

Aprašymas

SVARBU!

 1. Gavę jūsų apmokėjimą už šią paslaugą išsiųsime jums kontatinius paslaugos tiekėjo-specialisto (kineziterapeuto, gyd. dietologo, psichologo ir pan.) duomenis.
 2. Jums tinkamą laiką šiai paslaugai gauti turėsite derinti tiesiogiai su paslaugos teikėju-specialistu.
 3. Specialistas įsipareigoja BreakingFit ir jums suteikti paslaugą per 30 dienų nuo paslaugos įsigijimo datos jeigu pirkėjas neprašo kitaip.
 4. Nors atrinkdami paslaugos tiekėjus-specialistus bendradarbiavimui BreakingFit kelia jiems aukščiausius reikalavimus dėl patikimumo, profesionalumo, žinių gilumo bei patys komandos nariai yra išbandę jų paslaugas, paslaugos tiekėjas-specialistas prisiima pilną atsakomybę už paslaugos suteikimą.

Video treniruotės