Pasitikėjimas savimi – kaip galime ugdyti šią pamirštą savybę?

Pasitikėjimas savimi

Pasitikėjimas savimi – sritis, kurioje daugeliui mūsų reikėtų stipriai padirbėti. Mes nepasitikime savo gebėjimais, žiniomis ir galimybėmis. Net jei vaikštome aukštai iškėlę galvą ir plačia šypsena, tikiu, kad kiekvieno mūsų gyvenime yra mažų mažiausiai viena sritis, kurioje pasitikėjimo savimi pritrūksta. Ir būtent šis trūkumas tampa didžiausiu mūsų stabdžiu. Šiandien norėčiau trumpai supažindinti jus su tuo, ką apie pasitikėjimą savimi teko išgirsti iš vienos užsienio sporto psichologės, su kuria teko bendrauti. Tiksliau – 5 žingsnių sąrašu, kuris leis jums padidinti pasitikėjimą savimi. Darbe, sporte, namuose ar bet kur kitur.

Visada atminkite, kad pasitikėjimas ugdo pasitikėjimą savimi. Kuo daugiau turite, tuo geriau koncertuosite. Kuo geriau atliksite, tuo daugiau pasitikėsite. Nesvarbu, ar tai būtų gyvenimas, darbas ar sportas, pasitikintis savimi žmogus visada traukia teigiamą energiją ir suteikia naujų galimybių.

Patikimų sveikatingumo srities specialistų paslaugos už ypatingą kainą

Pasitikėjimas savimi - 5 žingsniai jo link

  1. Kiekvieną dieną siekite savo tikslų. Net jei šiandien jūs negalite padaryti VISKO ką norėtumėte, net jei savo tikslo siekimui šiandien galite skirti vos kelias minutes, būtent tai ir padarykite. Taip jausitės labiau savimi patenkinti: juk net jei prie savo tikslo priartėjote per milimetrą, jūs žengėte žingsnį teisinga kryptimi.
  2. Susikoncentruokite į tai, ką galite kontroliuoti. Ir pamirškite apie dalykus, kurių sukontroliuoti negalite (pvz. orą, kitų žmonių reakcijas ir t.t.).Pasitikėjimas savimi
  3. Priimkite iššūkius ir savo jausmus.
  4. Nesivadovaukite impulsyviomis savo emocijomis. Geriau viską permąstykite kitą dieną. Tikėtina, kad kiek vėliau priimtas sprendimas bus jums palankesnis.
  5. Nebijokite nesėkmių. Jei norite labiau pasitikėti savimi, turite suprasti, kad nesėkmės ir sėkmė ateis ir praeis, tačiau tai, kas išlieka kaip konstanta, yra jūsų požiūris, darbo etika ir pasirinkimai, kuriuos priimate kasdien.

Prisiminkite, tas žmogus, kurį kasdien matote spindintį pasitikėjimu savimi, tikrai nebuvo toks visada. Ir pasitikėjimu jis spindi tikrai ne dėl to, kad jam visada sekasi. Pasitikėjimą jam suteikia pasididžiavimas tuo, ką jis pasiekė. Sunkiu darbu. Neblėstančiu atkaklumu. Nepaisydamas nesėkmių. Jis nenustojo savęs ugdyti.

Tikiuosi jums šis straipsnis įkvėpė bent mažą dalelę motyvacijos ir noro judėti toliau!

Linkėjimai,
Monika @BreakingFit

BreakingFit Naujienlaiškis

Užsiprenumeruok ir gauk mūsų naujienas su rekomendacijomis, padėsiančiomis kurti sąmoningą gyvenimo būdą:

Invalid email address
Jokio šlamšto ir reklamos - tik tikslinga, koncentruota informacija.

Parašykite komentarą