Parama

Prisidėk ir paremk

Labas, jei čia esi, reiškia esi BreakingFit turinio klausytoja(s) ar skaitytoja(s), o galbūt lankaisi mūsų renginiuose ar seminaruose ir svarstai galimybę prisidėti ir paremti BreakingFit (arba ne).

Pirmiausia – ačiū, kad užsukai! O dabar – Einame prie reikalo.

Kodėl prašome tavęs remti BreakingFit? Nes tavo parama padeda nuimti vieną iš galvos skausmų, kamuojančių kiekvieną kūrėją – finansiniais resursais. Jie gerokai palengvina visą procesą, nes be kūrybinio ir techninio darbo, dar yra ir viso šio projekto, vadinamo BreakingFit, finansavimo klausimas. Jis sprendžiamas paprastai – mes dirbame, ir tada patys viską finansuojame. Kuo daugiau dirbame, tuo mažiau laiko skiriame kūrybai ir darbui ties tave praturtinančiu prasmingu turiniu. Mums patinka dalintis tuo, ką jau žinome, atrandame ir daryti tai vis kokybiškiau ir kūrybiškiau. Todėl net ir nedidelė tavo (o tada ir visų kitų) parama, sudėjus kartu, išsprendžia daug finansinių dalykų.

Dalykai, prie kurių prisidėti ir paremti gali, yra techniniai:

Dar yra laiko dalykai. Vieno epizodo išleidimas trunka maždaug 1,5 ar 2 dienos laiko. Vieno straipsnio paruošimas trunka nuo 3 iki 5 dienų. Tuo tarpu suorganizuoti ir pasiruošti vienam seminarui trunkame nuo 1 iki 2 savaičių. Tai brangiausias, neatsinaujinantis resursas, kurį turime savo gyvenime. Mes jį atiduodame tau, klausytoja(u). Ir jei tai, ką gauni, manai, yra verta iškeisti į kavos puodelį ar vienus pietus per mėnesį – ačiū tau! Tada imk, prisidėk ir paremk tai, kas tau patinka!

Jei manai, kad tavo gaunama nauda – per menka dalintis pinigais, vis viena gali prisidėti ir paremti rekomenduodama(s) BreakingFit kitiems. Socialiniuose tinkluose, tiesiogiai per nuorodas, ar tiesiog pasakydama(s): „Žinai, seku tokį BreakingFit. Patinka jų turinys. Tau gal irgi būtų įdomu.“

Paremti gali šiais būdais:

Parėmėi? Ačiū tau! Ar žinai, kad esi vienas(a) iš labai nedaugelio 1-2% visų žmonių, kurie yra tiek sąmoningi, jog supranta, kad niekas iš niekur tiesiog neatsiranda, ir priima, kad kainuoja ne vien daiktai, bet ir paslaugos. Tada nieko neverčiami nusprendžia už tai sumokėti. Net jei tai, ką jie gauna, yra žodžiai ausinėse ar tekstas ekrane. Ačiū tau – tu esi AWESOME!

Video treniruotės