Prisidėk ir paremk

Labas, jei čia esi, reiškia esi BreakingFit turinio klausytoja(s) ar skaitytoja(s), o galbūt lankaisi mūsų renginiuose ar seminaruose ir svarstai galimybę prisidėti ir paremti BreakingFit (arba ne).

Pirmiausia – ačiū, kad užsukai! O dabar – Einame prie reikalo.

Kodėl prašome tavęs remti BreakingFit? Nes tavo parama padeda nuimti vieną iš galvos skausmų, kamuojančių kiekvieną kūrėją – finansiniais resursais. Jie gerokai palengvina visą procesą, nes be kūrybinio ir techninio darbo, dar yra ir viso šio projekto, vadinamo BreakingFit, finansavimo klausimas. Jis sprendžiamas paprastai – mes dirbame, ir tada patys viską finansuojame. Kuo daugiau dirbame, tuo mažiau laiko skiriame kūrybai ir darbui ties tave praturtinančiu prasmingu turiniu.

Mums patinka dalintis tuo, ką jau žinome, atrandame ir daryti tai vis kokybiškiau ir kūrybiškiau. Todėl net ir nedidelė tavo (o tada ir visų kitų) parama, sudėjus kartu, išsprendžia daug finansinių dalykų.

Dalykai, prie kurių prisidėti ir paremti gali, yra techniniai:

  • Vieta, kurioje dabar skaitai ir iš kur tave pasiekia garsas (www ir podkasto hostingas);
  • Garso įrašymo įranga;
  • Garso apdorojimo programa;
  • Vizualinio turinio paruošimui naudojama programa (tie visi patrauklūs akiai socalinių tinklų įrašai ten gaminami);
  • Moksliniams straipsniams (ne visi jie prieinami nemokamai);
  • Kitokios išlaidos.

Dar yra laiko dalykai. Vien vieno epizodo išleidimas trunka maždaug 1,5 ar 2 dienos laiko. Vieno straipsnio paruošimas trunka nuo 3 iki 5 dienų (nors kartais ir dvi savaites krapštome). Laikas – tai brangiausias, neatsinaujinantis resursas, kurį turime savo gyvenime. Mes jį atiduodame tau, skaitytoja(u) ar klausytoja(u). Ir jei tai, ką gauni, manai, yra verta iškeisti į kavos puodelį ar vienus pietus per mėnesį – ačiū tau! Tada imk, prisidėk ir paremk tai, kas tau patinka!

Jei manai, kad tavo gaunama nauda – per menka dalintis pinigais, vis viena gali prisidėti ir paremti rekomenduodama(s) BreakingFit kitiems. Socialiniuose tinkluose, tiesiogiai per nuorodas, ar tiesiog pasakydama(s): „Žinai, seku tokį BreakingFit. Patinka jų turinys. Tau gal irgi būtų įdomu.“

Paremti gali šiais būdais:

Parėmėi? Ačiū tau! Ar žinai, kad esi vienas(a) iš labai nedaugelio 1-2% visų žmonių, kurie yra tiek sąmoningi, jog supranta, kad niekas iš niekur tiesiog neatsiranda, ir priima, kad kainuoja ne vien daiktai, bet ir paslaugos. Tada nieko neverčiami nusprendžia už tai sumokėti. Net jei tai, ką jie gauna, yra žodžiai ausinėse ar tekstas ekrane. Ačiū tau – tu esi NUOSTABI(-US)!

BreakingFit Naujienlaiškis

Užsiprenumeruok ir gauk mūsų naujienas su rekomendacijomis, padėsiančiomis kurti sąmoningą gyvenimo būdą:

Invalid email address
Jokio šlamšto ir reklamos - tik tikslinga, koncentruota informacija.