Bendradarbiaukime

Komerciniai pasiūlymai

Jei jums ar jūsų įmonei artimos sporto, sveikatos, sveikatingumo temos, mielai su jumis bendradarbiautume! Ką galime pasiūlyti:

  • Reklama breakingfit.lt platformoje bei socialiniuose tinkluose.
  • Jūsų paslaugų/produktų integracija (product placement).
  • Mūsų turinio intergracija jūsų platformoje (SEO, pardavimų padidinimo tikslais).
  • Produktų pardavimai breakingfit.lt elektroninėje parduotuvėje.

 

Prisijunk

Mes nuolat ieškome žmonių, kurie:

  • Pasidalintų su mumis savo žiniomis bei profesine patirtimi (sporto, kineziterapijos, „recovery“, mitybos, sporto psichologijos ir kitomis susijusiomis temomis).
  • Prisidėtų savo kūryba, kuria mes galėtume puošti BreakingFit (fotografai (-ės), iliustratoriai (-ės) – pasidalinkit savo kūryba su mumis).
  • Parašytų mums tekstų šiomis temomis: jūsų patirtis laikantis dietos (keto, veganų, raw, t.t.), jūsų patirtis sportuojant pagal online programas, kartu su asmeniniu treneriu arba vienam – kokių tikslų pavyko pasiekti/kokia kaina. Labai prašome tekstus rašyti naudojant lietuvišką abėcėlę, tarpus ir pastraipas. Kitu atveju tekstai nebus publikuojami.
    Garantuojame anonimiškumą.

 

Darbo pasiūlymai

Nori atlikti praktiką BreakingFit? Rašyk: monika@breakingfit.lt

Ieškome norinčių prisidėti prie mūsų parduotuvės augimo, kartu mokytis e-komercijos paslapčių, tobulinti savo žinias copywriting, SEO, skaitmeninio marketingo srityse.

O galbūt esi sporto ar sveikatingumo atstovas ir nori tobulėti? Pasidalinsime savo žiniomis už tavo pagalbą auginant BreakingFit.

Susisiekime

Visais šiais ir kitais, su sportu ar sveikata susijusiais klausimais rašykite mums.

 
 

Naujausi tekstai

Glikeminis indeksas

Glikeminis indeksas. Ar cukrus – nuolatinio alkio ir antsvorio priežastis?

Glikeminis indeksas – sąvoka, kurią neišvengiamai yra girdėjęs kiekvienas sveika gyvensena besidomintis žmogus. Jeigu jau skaitote šį straipsnį, tai tikėtina ir tai, jog tikriausiai esate girdėję ir tokius teiginius kaip: „Norint gyventi sveikai, cukraus bei aukšto glikeminio indekso produktų vertėtų atsisakyti”. Ne taip seniai į elementarų klausimą kaip numesti svorio, iš įvairių specialistų Lietuvoje dažnai būdavo galima išgirsti dar elementaresnį atsakymą – „nevalgyk cukraus”. Tačiau ar tikrai? Ar tikrai glikemijos indeksas yra raktas į sveiką gyvenseną ir tobulesnę kūno kompoziciją? Kas yra glikeminis indeksas? Daugiau mažiau supaprastinus mokslinę terminologiją, glikeminio indekso apibrėžimas būtų toks – glikeminis indeksas (GI) yra išvestinis

Plačiau »
genetiniai tyrimai

Ar genetiniai tyrimai gali padėti išsirinkti tinkamiausią mitybos planą?

Mitybos genetika yra viena iš populiaresnių šiuolaikinio mokslo atšakų nagrinėjanti ryšį tarp žmogaus genų ir mitybos bei bandanti surasti atsakymą į metų metus mokslininkus kamuojančią mįslę: “Ar mums pats tinkamiausias mitybos variantas yra užkoduotas mūsų DNR ir ar genetiniai tyrimai gali padėti jį išsirinkti?” Teorija yra paprasta – kiekvienas iš mūsų, lyg kokios kompiuterinių programų kodavimo kalbos, esame „suprogramuoti“ būti tokiais, kokie esame. Ši „programa“ nulemia kokios spalvos yra mūsų akys, plaukai, oda. Kitaip tariant, nustato ir apibrėžia mūsų genetinius atributus. DNR kodas, kurį nusprendėme čia pavadinti „programa“, taip pat nulemia ir tai, kaip mes reaguojame į vienus ar kitus

Plačiau »
Sveikas maistas

Sveikas maistas – koks jis?

Į Google paiešką įvedus „sveikas maistas“ raktažodžius galima rasti krūvą skirtingų straipsnių, receptų, pasakojimų ir asmeninių istorijų, susijusių su suvokimu, kas yra tas „sveikas“ ir „nesveikas“ maistas. Tarp tokių straipsnių ne ką rečiau galima aptikti įvairių mitų ar kraštutinumų. O kur dar klodai įrašų apie mitybą socialinėse medijose.  „Skaičiau, kad valgyti avokadus yra sveika, todėl galiu drąsiai juos valgyti“. Nenuostabu, kad vis dažniau tenka išgirsti tokius pasisakymus. Todėl, šiandien noriu pasidalinti keliomis įžvalgomis apie „sveiką“ ir „nesveiką“ maistą. Per daug dažnai pasaulį esame linkę matyti kaip juodą ir baltą. Arba žmogus yra geras arba blogas. Arba situacija yra gera arba

Plačiau »

Video treniruotės