Bendradarbiaukime

Komerciniai pasiūlymai

Jei jums ar jūsų įmonei artimos sporto, sveikatos, sveikatingumo temos, mielai su jumis bendradarbiautume! Ką galime pasiūlyti:

  • Reklama breakingfit.lt platformoje bei socialiniuose tinkluose.
  • Jūsų paslaugų/produktų integracija (product placement).
  • Mūsų turinio intergracija jūsų platformoje (SEO, pardavimų padidinimo tikslais).
  • Produktų pardavimai breakingfit.lt elektroninėje parduotuvėje.

 

Prisijunk

Mes nuolat ieškome žmonių, kurie:

  • Pasidalintų su mumis savo žiniomis bei profesine patirtimi (sporto, kineziterapijos, „recovery“, mitybos, sporto psichologijos ir kitomis susijusiomis temomis).
  • Prisidėtų savo kūryba, kuria mes galėtume puošti BreakingFit (fotografai (-ės), iliustratoriai (-ės) – pasidalinkit savo kūryba su mumis).
  • Parašytų mums tekstų šiomis temomis: jūsų patirtis laikantis dietos (keto, veganų, raw, t.t.), jūsų patirtis sportuojant pagal online programas, kartu su asmeniniu treneriu arba vienam – kokių tikslų pavyko pasiekti/kokia kaina. Labai prašome tekstus rašyti naudojant lietuvišką abėcėlę, tarpus ir pastraipas. Kitu atveju tekstai nebus publikuojami.
    Garantuojame anonimiškumą.

 

Darbo pasiūlymai

Nori atlikti praktiką BreakingFit? Rašyk: monika@breakingfit.lt

Ieškome norinčių prisidėti prie mūsų parduotuvės augimo, kartu mokytis e-komercijos paslapčių, tobulinti savo žinias copywriting, SEO, skaitmeninio marketingo srityse.

O galbūt esi sporto ar sveikatingumo atstovas ir nori tobulėti? Pasidalinsime savo žiniomis už tavo pagalbą auginant BreakingFit.

Susisiekime

Visais šiais ir kitais, su sportu ar sveikata susijusiais klausimais rašykite mums.

 
 

Naujausi tekstai

Sportas nėštumo metu

Sportas nėštumo metu: už ir prieš

Sportas nėštumo metu – viena kontraversiškiausių temų. Juk nuo to, kaip gerai savo organizmu sugebės pasirūpinti nėščioji dabar priklauso jau nebe jos vienos, bet ir vaikelio gyvybė, jos kuriamos šeimos ateitis. Būtent todėl tinkama nėščios moters priežiūra yra itin svarbi. Be jau seniai žinomų ir patvirtintų priežiūros būdų, tokių kaip sveika mityba, reguliarūs vizitai pas gydytoją, žalingų įpročių atsisakymas ar tinkama nėščios moters higiena yra ir dar vienas, nemažai diskusijų sulaukęs būdas – fizinis aktyvumas. Apie tai, kodėl ši tema tokia kontraversiška, šiandien trumpai ir pakalbėsime. Kai kurie mokslininkai, kalbėdami apie nėščiųjų fizinį aktyvumą, vis dar dėlioja visus “už” ir

Plačiau »
Nutikimas ir dažniausios nutukimo priežastys

Nutikimas ir 4 dažniausios nutukimo priežastys

Nutukimas šiuo metu yra laikomas viena didžiausių sveikatos problemų, o pagrindinės nutukimo priežastys siejamos ne tik su pertekline mityba, bet ir netinkamomis dietomis. Keista, juk dar atrodytų visai neseniai didžioji dalis pasaulio gyventojų kentėjo nuo sveikatos problemų, sukeltų bado ir netaisyklingos mitybos, kurios priežastimi buvo maisto stygius ir ekonominis nepriteklius. Taigi, šiuo metu, vis dažiau stebimas atvirkštinis reiškinys. Didesnę grėsmę ima kelti per daug gausi mityba ir gyventojų nutukimas. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, 2018 metais visame pasaulyje buvo 1,5 bilijono viršsvorį turinčių suaugusiųjų (virš 20 m.), iš kurių beveik 500 milijonų buvo nutukę. Beveik 43 milijonai vaikų iki 5

Plačiau »
Kaip pakeisti blogus įpročius gerais įpročiais

Kaip pakeisti blogus įpročius gerais arba kaip kovoti su nemiga

Pakalbėkime apie tai, kaip pakeisti blogus įpročius gerais arba tiksliau  – kaip aš tai darau. Taigi, jei paklaustumėte manęs, kaip pasikeitė mano gyvenimas per pastaruosius 10 metų, turbūt pirmiausiai įvardinčiau šį: prieš 10 metų tvirtai vadovavausi „miegas tik silpniems“ filosofija. Dabar viskas apsivertė aukštyn kojomis ir kaip jau ne kartą rašiau BreakingFit straipsniuose, miegas – svarbiausia. Problema yra ta, kad per tą gyvenimo laikotarpį, kai miegas buvo paskutinis mano prioritetų sąraše, susiformavo toks stiprus įprotis naktis leisti interneto platybėse ar mokantis/dirbant, kad net ir aiškiai supratusi, kad 3-4 valandos miego per parą nėra normalu – nebegalėjau  to tiesiog imti ir

Plačiau »

Video treniruotės