Sunkiaatletis Mindaugas Janulis: sunkioji atletika ir jos plonybės, patirtis būnant atletu ir treneriu

Sunkioji atletika

Sunkioji atletika ir jos plonybės, patirtis būnant atletu ir treneriu – su kuo geriau apie tai pakalbėti, jeigu ne sunkiosios atletikos atstovu, daugkartiniu Lietuvos čempionu, Europos turnyrų dalyviu, sunkiosios atletikos treneriu Mindaugu Januliu. Tai ir išgirsite šiame BreakingFit podkasto epizode.

Sunkiojoje atletikoje Mindaugas jau beveik 10 metų, todėl man buvo įdomu ne tik jo paklausinėti apie pačio weightliftigo plonybes, bet ir jo patirtį būnant atletu ir treneriu. Tuo labiau, kad pašnekovas treniruoja ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosiu. Man pačiai sunkioji atletika – viena preciziškiausių sporto šakų po gimnastikos, ir ne ką lengviau perprantama tiek psichologiškai, tiek fiziologiškai. Tad daug kalbėjome apie treniravimą, varžybinį rengimą, atletų ir trenerių stipriąsias, silpnasias savybes bei įgimtus ir įgytus pranašumus.

Taigi, paklausom!

BreakingFit podcastas taip pat prieinamas per Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher ir kitose pop programėlėse.

Na, ir nepamirškite mums rašyti, dalintis ir komentuoti: apie tai, kaip vertinate šį epizodą ir kokia kita tema norite, kad pasikalbėtume.

BreakingFit Naujienlaiškis

Užsiprenumeruok ir gauk mūsų naujienas su rekomendacijomis, padėsiančiomis kurti sąmoningą gyvenimo būdą:

Invalid email address
Jokio šlamšto ir reklamos - tik tikslinga, koncentruota informacija.

Parašykite komentarą