Dietologė Evelina Cikanavičiūtė: teisinga mityba, blogi ir geri mitybos įpročiai, svorio kontrolės būdai

svorio kontrolės būdai

Teisinga mityba, blogi ir geri mitybos įpročiai, svorio kontrolės būdai – temos, kurias aptarėme su BreakingFit podcasto svečiu, VUL Santaros klinikų gydytoja dietologe Evelina Cikanavičiūte. Kadangi pokalbis gan ilgas, trumpai papasakosiu temas, į kurias gilinomės:

  • Kalbėjome apie pačios Evelinos santykį su maistu, jos darytas “nuodėmes” ir kaip tas santykis kūrėsi pradedant vaikyste.
  • Kalbėjome šiek tiek apie mitybą, kuri pasak kai kurių specialistų, skatina arba gydo susirgimus.
  • Palietėme ir badavimo bei protarpinio badavimo temą per svorio reguliavimo prizmę.
  • Taip pat daug kalbėjome apskritai apie tai, kad apskritai yra laikoma antsvoriu, kas įtakoja problemos atsiradimą ir sėkmę jo atsikratant.
  • Kalbėjome ir apie svorio deginimo priemones, papildus, apie įvairius žarnyno valymo būdus.
  • Žinoma, palietėme ir cholesterolio temą. Kam jis iš viso mums reikalingas, kada cholesterolis pradeda kauptis mūsų organizme, apie produktus, labiausiai turinčius įtakos cholesterolio kilimui ir spec. dietą į infarkto/insulto rizikos grupę patekusiems žmonėms.
  • Na, ir galiausiai, apie psichologinius aspektus, kurie itin glaudžiai susiję su mūsų mitybos įpročiais.

Taigi, kviečiu pasiklausyti mūsų pokalbio su gydytoja dietologe Evelina Cikanavičiūte, o visus prijaučiančius BreakingFit kviečiu taip pat paremti projektą Patreon.

BreakingFit podcastas taip pat prieinamas per Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher ir kitose pop programėlėse.

Na, ir nepamirškite mums rašyti, dalintis ir komentuoti: apie tai, kaip vertinate šį epizodą ir kokia kita tema norite, kad pasikalbėtume.

BreakingFit Naujienlaiškis

Užsiprenumeruok ir gauk mūsų naujienas su rekomendacijomis, padėsiančiomis kurti sąmoningą gyvenimo būdą:

Invalid email address
Jokio šlamšto ir reklamos - tik tikslinga, koncentruota informacija.

Parašykite komentarą